Miesięczne archiwum: maj 2024

Zgrupowanie dla 8, 7, 6 kyu

W sobotę odbyło się zgrupowanie dla młodszych zawodników Pomeranii. Tym razem pod okiem senseja Pawła trenowały żółte, pomarańczowe i zielone pasy. Zostały przećwiczone następujące tematy: ◦ Jak ustalić optymalną pozycję ◦ Jak ustawienie linii wzroku wpływa na efektywność techniki karate … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Zgrupowanie dla 8, 7, 6 kyu została wyłączona

Zgrupowanie kadry w Rzeszowie

Mocne zakończenie aktywnego miesiąca, jakim był kwiecień dla naszych karateków. W dniach 26-28 kwietnia miało miejsce zgrupowanie kadry Polski w Rzeszowie, w którym wzięli udział nasi zawodnicy: sensei Arsenij Karpow, Hania Kawczyńska, Szymon i Jakub Limańscy. Podczas tego wyjątkowego zgrupowania … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Zgrupowanie kadry w Rzeszowie została wyłączona

Mistrzostwa Polski 2024 – historyczny wynik naszego klubu!

W dniach 20-21 kwietnia 2024 w Łódzkiej Sport Arenie odbywały się najważniejsze zawody sezonu – Mistrzostwa Polski w karate tradycyjnym. Nasz klub reprezentowała 26 osobowa drużyna, wyselekcjonowana w wyniku całego sezonu przygotowań. Dodatkowo zawody sędziowało 3 licencjonowanych sędziów ze Szczecina … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Mistrzostwa Polski 2024 – historyczny wynik naszego klubu! została wyłączona

Gasshuku 2024 Malaga, Hiszpania

W dniach 26.04-28.04 sensei Paweł Karpow, główny szkoleniowiec klubu uczestniczył w Gasshuku, które odbywało się w miejscowości La Cala del Moral w okolicach Malagi (Hiszpania). Treningi poprowadził Sensei Nelson Carion, 8 Dan – uczeń Sensei Hidetaki Nishiyamy. Sensei przekazał swoje … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Gasshuku 2024 Malaga, Hiszpania została wyłączona