EGZAMINY

Egzaminy na stopnie uczniowskie w naszym klubie są oficjalnymi egzaminami Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (PUKT) – organizacji, w której zrzeszony jest nasz Klub. Egzaminatorem jest główny instruktor naszego Klubu Paweł Karpow 2 Dan.
Najbliższy egzamin jest zaplanowany na 13 grudnia 2020 roku (NIEDZIELA).
UWAGA! Zawodnicy, którzy są na kwarantannie albo z jakiś innych przyczyn nie mogą wziąć udziału w egzaminie – dla Was będzie zorganizowany dodatkowy uzupełniający egzamin w późniejszym najszybciej możliwym terminie. Zdrowie jest najważniejsze!!! Stopień w karate nie ucieknie.
Miejsce i godziny:
Akademia Budo, CH Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40, II piętro, cześć sportowa budynku.
Rozkład godzin będzie podany później, uwzględniając liczbę zgłoszonych, podział na mniejsze grupy i przerwy.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU (Wymogi):
1. Dopuszczenie, rekomendacja przez INSTRUKTORA prowadzącego.
2. Opłacone składki członkowskie, łącznie z grudniową
3. Rejestracja zawodnika w systemie PUKT.
– trzeba wejść na stronę www.pukt.pl zakładka “System”.
– założyć konto użytkownika w systemie, wybierając z listy klubów swój klub UKS Pomerania-Szczecin. Stworzyć profil zawodnika podając dane. W przypadku kilku ćwiczących członków rodziny można stworzyć kilka profili do jednego konta użytkownika.
– poczekać, aż Klub zatwierdzi wniosek. Po tym jesteście zarejestrowani w PUKT.
– po tym możecie wgrać do profilu swoje zdjęcie, będzie przydatne do wyrobienia plastykowej karty zawodnika.
4. Opłacić roczną licencję w wysokości 40 zł. UWAGA! Z opłaty rocznej licencji zwolnieni kandydaci na 9 kyu (biały pas), chyba że chcecie wyrobić plastykową kartę zawodnika. Od 8 kyu obowiązuje wszystkich. Licencję wpłacamy przez swój profil zawodnika za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Uwaga! Prosimy o NIE wpłacanie licencji na konto klubowe, jak było dotychczas!
5. Zgłoszenie na egzamin przez system PUKT. Jest to jedyna opcja zapisania się na egzamin! Przy profilu zawodnika znajduje się informacja o planowanych dostępnych egzaminach.
– Jeżeli zawodnik został dopuszczony do egzaminu przez instruktora prowadzącego, można zgłosić się na egzamin.
– Po zgłoszeniu na egzamin trzeba poczekać na potwierdzenie Klubu/instruktora. UWAGA! Jeżeli zgłoszenie zostanie odrzucone, proszę o niezwłoczny kontakt z biurem klubu tel 511854059.
– Po potwierdzeniu zgłoszenia można dokonać opłaty za egzamin. 80 zł opłaca się wyłącznie przez swój profil za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Uwaga! Prosimy o NIE wpłacanie opłaty za egzamin na konto klubowe, jak było dotychczas!

Drodzy karatecy! Jeżeli zostaliście dopuszczeni do egzaminu przez instruktora, prosimy o zapisanie się na egzamin i opłatę jak najszybciej. Ostateczny termin zapisu na egzamin 12 grudnia (sobota). NIE ma możliwości zapisów w dzień egzaminu!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z biurem klubowym pod nr tel. 511854059 w godzinach pracy biura 10.00 – 18.00. Pomożemy przejść przez ten tylko wyglądający na skomplikowany system :), odpowiemy na wszystkie pytania.