EGZAMINY

Egzaminy na stopnie uczniowskie w naszym klubie są oficjalnymi egzaminami Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (PUKT) – organizacji, w której zrzeszony jest nasz Klub. Egzaminatorem jest główny instruktor naszego Klubu sensei Paweł Karpow 2 Dan.
Najbliższy egzamin jest zaplanowany na 02.07.2021 (piątek) dla uczestników obozu w Kołatce

Miejsce i godziny:
Kołatka, podczas obozu sportowego

JAK PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU:
1. Członkostwo w UKS Pomerania-Szczecin. Deklaracja członkowska
2. Dopuszczenie, rekomendacja przez INSTRUKTORA prowadzącego.
3. Opłacone składki członkowskie, łącznie z czerwcową
4. Rejestracja zawodnika w systemie PUKT.
– trzeba wejść na stronę www.pukt.pl zakładka “System”.
– założyć konto użytkownika w systemie, wybierając z listy klubów swój klub “UKS Pomerania-Szczecin”.
– stworzyć profil zawodnika podając dane. W przypadku kilku ćwiczących członków rodziny można stworzyć kilka profili do jednego konta użytkownika.
– poczekać, aż Klub zatwierdzi wniosek. Po tym jesteście zarejestrowani w PUKT.
– możecie wgrać do profilu swoje zdjęcie, będzie przydatne do wyrobienia plastykowej karty zawodnika.
4. Opłacić roczną licencję w wysokości 50 zł. UWAGA! Z opłaty rocznej licencji zwolnieni kandydaci na 9 kyu (biały pas), chyba że chcecie wyrobić plastykową kartę zawodnika. Od kandydatów na 8 kyu obowiązuje wszystkich. Licencję wpłacamy przez swój profil zawodnika za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Uwaga! Prosimy o NIE wpłacanie licencji na konto klubowe, jak było dotychczas!
5. Zgłoszenie na egzamin przez system PUKT. Jest to jedyna opcja zapisania się na egzamin! Termin zapisów na egzamin upływa o 23:59 ostatniego dnia przed egzaminem czyli 18.06.2021 Nie ma możliwości zapisów w dzień egzaminu, nie ma możliwości podejścia do egzaminu bez zapisów.
Przy profilu zawodnika znajduje się informacja o planowanych dostępnych egzaminach.
– Jeżeli zawodnik został dopuszczony do egzaminu przez instruktora prowadzącego, można zgłosić się na egzamin.
– Po zgłoszeniu na egzamin trzeba poczekać na potwierdzenie ze strony Klubu. UWAGA! Jeżeli zgłoszenie zostanie odrzucone, proszę o niezwłoczny kontakt z biurem klubu tel. 511854059.
– Po potwierdzeniu zgłoszenia można dokonać opłaty za egzamin. 80 zł opłaca się wyłącznie przez swój profil za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Uwaga! Prosimy o NIE wpłacanie opłaty za egzamin na konto klubowe, jak było dotychczas!

Drodzy karatecy! Ostateczny nieprzekraczalny termin zapisu na egzamin upływa dzień przed egzaminem. NIE ma możliwości zapisów w dzień egzaminu!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z biurem klubowym pod nr tel. 511854059 w godzinach pracy biura 10.00 – 18.00. Pomożemy przejść przez ten tylko wyglądający na skomplikowany system :), odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy!