EGZAMINY

Egzaminy na stopnie uczniowskie w naszym klubie są oficjalnymi egzaminami Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (PUKT) – organizacji, w której zrzeszony jest nasz Klub. Egzaminatorem jest główny instruktor naszego Klubu sensei Paweł Karpow 3 Dan.
Najbliższy egzamin jest zaplanowany na 22.01.2022 (sobota).
Drodzy Karatecy! W przypadku jeżeli zawodnik był przygotowany i rekomendowany przez instruktora prowadzącego, ale nie może podejść do egzaminu we wskazanym terminie z różnych przyczyn (kwarantanna, choroba i td), to dla takich zawodników Klub zorganizuje egzamin uzupełniający w późniejszym terminie.

Miejsce i godziny:
– Kandydaci na 9 kyu (biały pas), 8 kyu (żółty pas), 7 kyu (pomarańczowy pas), 6 kyu (zielony pas) – Akademia Budo, CH Nowy Turzyn, II piętro, al. Bohaterów Warszawy 40
– Kandydaci na 3, 2, 1 kyu – Hala Judo przy torze kolarskim, g. 10:00 – 12:00

MIEJSCE TRENINGÓWGODZINA
KANDYDACI NA 9 KYU BIAŁY PAS
Sekcja SP714:00
Sekcja Akademia Budo14:40
Sekcja SP3514:40
Sekcja Szkoła Promyk15:00
KANDYDACI NA 8 KYU ŻÓŁTY PAS
Sekcja Akademia Budo15:40
Sekcje SP7, SP3516:10
KANDYDACI NA 7 KYU POMARAŃCZOWY PAS
Wszystkie sekcje (AB, SP7, SP35)16:40
KANDYDACI NA 6,5 KYU ZIELONY, NIEBIESKI PAS
Wszyscy 17:20
DOROŚLI WSZYSTKIE KYU
Wszyscy18:00
KANDYDACI NA 3, 2, 1 KYU BRĄZOWE PASY
Wszyscy na HALI JUDO przy torze kolarskim10:00


JAK PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU:
I. WARUNKI:
1. Członkostwo w UKS Pomerania-Szczecin. Deklaracja członkowska
2. Dopuszczenie, rekomendacja przez INSTRUKTORA prowadzącego (otrzymany e-mail z zaproszeniem na egzamin).
3. Opłacone składki członkowskie, łącznie z styczniową
4. Rejestracja zawodnika w systemie PUKT. Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani, to:
– trzeba wejść na stronę www.pukt.pl zakładka “System”.
– założyć konto użytkownika w systemie, wybierając z listy klubów swój klub “UKS Pomerania-Szczecin”.
– stworzyć profil zawodnika podając dane. W przypadku kilku ćwiczących członków rodziny można stworzyć kilka profili do jednego konta użytkownika.
– poczekać, aż Klub zatwierdzi wniosek. Po tym jesteście zarejestrowani w PUKT.
– możecie wgrać do profilu swoje zdjęcie, będzie przydatne do wyrobienia plastykowej karty zawodnika.
5. Opłacić roczną licencję w wysokości 50 zł. UWAGA! Z opłaty rocznej licencji zwolnieni kandydaci na 9 kyu (biały pas), chyba że chcą wyrobić plastykową kartę zawodnika. Od kandydatów na 8 kyu obowiązuje wszystkich. Licencję wpłacamy przez swój profil zawodnika za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Uwaga! Prosimy o NIE wpłacanie licencji na konto klubowe, jak było dotychczas!

II. JEŻELI SPEŁNIASZ POWYŻSZE WARUNKI MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN.
Zgłoszenie na egzamin wyłącznie przez system PUKT. Jest to jedyna opcja zapisania się na egzamin. Termin zapisów na egzamin upływa o 23:59 ostatniego dnia przed egzaminem czyli 21.01.2022. Nie ma możliwości zapisów w dzień egzaminu, nie ma możliwości podejścia do egzaminu bez zapisów.
Przy profilu zawodnika w systemie PUKT znajduje się informacja o planowanych dostępnych egzaminach.
– Jeżeli zawodnik został dopuszczony do egzaminu przez instruktora prowadzącego, można zgłosić się na egzamin.
– Po zgłoszeniu na egzamin trzeba poczekać na potwierdzenie ze strony Klubu. UWAGA! Jeżeli zgłoszenie zostanie odrzucone, proszę o niezwłoczny kontakt z biurem klubu tel. 511854059.
– Po potwierdzeniu zgłoszenia trzeba dokonać opłaty za egzamin. 80 zł opłaca się wyłącznie przez swój profil za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Uwaga! Prosimy o NIE wpłacanie opłaty za egzamin na konto klubowe, jak było dotychczas!

W dzień egzaminu w Akademii Budo będzie dostępne stoisko z kimonami i pasami. Rodzice będą mogli wejść na dojo bez obuwia. W miejscach egzaminów obowiązuję nakaz zasłonienia ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowania odstępu. Z góry dziękujemy za przestrzeganie tych zasad.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z biurem klubowym pod nr tel. 511854059 w godzinach pracy biura Pn-Pt, 10.00 – 18.00. Pomożemy przejść przez ten tylko wyglądający na skomplikowany system :), odpowiemy na wszystkie pytania.


Zapraszamy!