EGZAMINY

Egzaminy na stopnie uczniowskie w naszym klubie są oficjalnymi egzaminami Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (PUKT) – organizacji, w której zrzeszony jest nasz Klub. Egzaminatorem jest główny instruktor naszego Klubu sensei Paweł Karpow 3 Dan.
Najbliższy egzamin jest zaplanowany na 17.06.2023 (sobota).

Miejsce i godziny:
Miejsce: Akademia Budo, CH Nowy Turzyn, II piętro, al. Bohaterów Warszawy 40
Godziny: podział godzinowy zostanie podany bliżej daty egzaminu, po zakończeniu zapisów

JAK PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU:
I. WARUNKI:
1. Członkostwo w UKS Pomerania-Szczecin. Deklaracja członkowska
2. DOPUSZCZENIE, REKOMENDACJA przez INSTRUKTORA prowadzącego (otrzymany e-mail z zaproszeniem na egzamin lub otrzymana wydrukowana rekomendacja).
3. Opłacone składki członkowskie, łącznie z czerwcową (brak zaległości w sezonie). Nie dotyczy zawodników, ćwiczących w Szkole Promyk.
4. Rejestracja zawodnika w systemie PUKT. Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani, to:
– trzeba wejść na stronę www.pukt.pl zakładka “System”.
– założyć konto użytkownika w systemie, wybierając z listy klubów swój klub “UKS Pomerania-Szczecin”.
– stworzyć profil zawodnika podając dane zawodnika. W przypadku kilku ćwiczących członków rodziny można stworzyć kilka profili do jednego konta użytkownika.
– poczekać, aż Klub zatwierdzi wniosek. Po tym jesteście zarejestrowani w PUKT.
– możecie (nie musicie) wgrać do profilu swoje zdjęcie, będzie przydatne do wyrobienia plastykowej karty zawodnika.

Tu filmik “Jak założyć profil” https://pukt.pl/film-instruktazowy-zapisy-indywidualne/

5. Opłacić roczną licencję w wysokości 50 zł. UWAGA! Z opłaty rocznej licencji zwolnieni kandydaci na 9 kyu (biały pas), chyba że chcą wyrobić plastykową kartę zawodnika. Od kandydatów na 8 kyu obowiązuje wszystkich. Licencję wpłacamy przez swój profil zawodnika za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Prosimy o NIE wpłacanie licencji na konto klubowe, jak było kiedyś!

II. JEŻELI SPEŁNIASZ POWYŻSZE WARUNKI MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN.
Zgłoszenie na egzamin wyłącznie przez system PUKT. Jest to jedyna opcja zapisania się na egzamin. Termin zapisów na egzamin upływa o 23:59 ostatniego dnia przed egzaminem czyli 16.06.2023. Nie ma możliwości zapisów w dzień egzaminu, nie ma możliwości podejścia do egzaminu bez zapisów.
Na głównej stronie profilu zawodnika w systemie PUKT znajduje się informacja o planowanych dostępnych egzaminach.
Po zgłoszeniu na egzamin trzeba poczekać na potwierdzenie ze strony Klubu. UWAGA! Jeżeli zgłoszenie zostanie odrzucone, proszę o niezwłoczny kontakt z biurem klubu tel. 511854059.
– Po potwierdzeniu zgłoszenia trzeba dokonać opłaty za egzamin. Opłaca się wyłącznie przez swój profil za pomocą szybkich przelewów bezpośrednio do PUKT. Prosimy o NIE wpłacanie opłaty za egzamin na konto klubowe, jak było kiedyś!
Koszt egzaminu:
na biały, żółty, pomarańczowy, zielony pas (9-6 kyu) – 100 zł
na niebieski, brązowy pas (5-1 kyu) – 120 zł

Tu filmik “Jak zapisać się na egzamin” https://www.youtube.com/watch?v=WgT2XRGFvRo

W dzień egzaminu w Akademii Budo będzie dostępne stoisko z kimonami i pasami. Rodzice będą mogli wejść na dojo bez obuwia.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z biurem klubowym pod nr tel. 511854059 w godzinach pracy biura Pn-Pt, 10.00 – 18.00. Pomożemy przejść przez ten tylko wyglądający na skomplikowany system :), odpowiemy na wszystkie pytania.


Zapraszamy!