Kadra

Paweł Karpow 3 Dan

Założyciel klubu oraz główny instruktor UKS Pomerania – Szczecin
Koordynator ogólnopolskiego programu Mały Karateka, instruktor sportu, 3 Dan w Karate Tradycyjnym (WTKF). Absolwent UMCS w Lublinie, doktor nauk humanistycznych.


Arsenij Karpow 2 Dan

Instruktor oraz zwodnik UKS Pomerania – Szczecin. Praktykuje karate od 6 roku życia. Licencjonowany sędzia klasy B PUKT.


Robert Stępień 2 Dan

Instruktor UKS Pomerania – Szczecin
Z karate związany od 15 roku życia, posiada stopień 1 dan w karate tradycyjnym. Pasjonuje się zarówno praktyczną jak i teoretyczną stroną sztuk walki.
Aktywnie reprezentuje klub w turniejach karate. Licencjonowany sędzia klasy C PUKT. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.


Tomasz Ostach 2 Dan

Zainteresowanie sztukami walki zaczęło się już w nastoletnim wieku. Może śmiało powiedzieć, że “prawdziwe karate również zaczyna się po czterdziestce”. W treningach, zarówno własnych jak i tych przez niego prowadzonych, podporządkowuje się słowom senseia Gichina Funakoshiego „Karate ni sente nachi” (Karate nie jest techniką agresji). Uważa, że trening służy przede wszytkim doskonaleniu samego siebie. “Im dłużej ćwiczę, tym mam większa wiedzę o tym, jak dużo jeszcze nie wiem”. Licencjonowany sędzia klasy C PUKT.