Archiwum autora: pkarpow

Świetny start na Wratislavia Cup 2024

Świetny start naszej drużyny na Wratislavia Cup 2024 Gratulacje dla wszystkich karateków, którzy rozpoczęli sezon startowy od mocnego turnieju we Wrocławiu, w którym wzięło udział ponad 700 zawodników. Był to również ważny sprawdzian przed Mistrzostwami Polski, na których będziemy walczyć … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Świetny start na Wratislavia Cup 2024 została wyłączona

Zimowe Gasshuku 2024

Za nami zimowe Gasshuku Polskiej Unii Karate Tradycyjnego, w którym wzięła udział 9 osobowa drużyna z Pomeranii. Część naszej grupy skupiała się na szkoleniach sędziowskich rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w tej specjalizacji. W tym czasie druga część karateków wspólnie … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Zimowe Gasshuku 2024 została wyłączona

Trzymamy tempo!

Sobota 17.02. 2024,g.10.00-12.00, szczecińska hala judo. Trening kadry klubu. Temat: kata indywidualne, kata drużynowe. Cel 🎯 przygotowanie do startu na Wrotislavia Cup. Dobra robota!  Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania publicznego “Sport dzieci i młodzieży realizowany przez UKSy” … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Trzymamy tempo! została wyłączona

5:0 !!!

Jest! Jest duma! Jest satysfakcja! Jest zwieńczenie wieloletnich treningów! Jest poczucie spełnienia! W trakcie lubelskiego seminarium z Sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 9 Dan, na którym dogłębnie zostało przećwiczone kata Tekki, wspaniała piątka naszych karateków zdała egzamin na shodan – czarny pas … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania 5:0 !!! została wyłączona

4 edycja Randori

4 edycja sobotniego Randori za namiBrawa dla wszystkich ćwiczących za mocne zaangażowanie i dobrą frekwencję Podziękowania za przybycie dla karateków spoza Szczecina. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania publicznego “Sport dzieci i młodzieży realizowany przez … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania 4 edycja Randori została wyłączona

Po seminarium z Sensei Markiem Ramusem 6.01.2024

Czy można podsumować jednym zdaniem 5 godzinowe seminarium karate? Tak, będzie to zdanie Mō ichido – dosłownie z japońskiego – jeszcze jeden raz albo powtórz jeszcze raz (kata, technikę, zastosowanie etc.). Zdaniem szczecińskiego karateki Marka Ramusa w tym prostym wyrazie … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Po seminarium z Sensei Markiem Ramusem 6.01.2024 została wyłączona

Ferie 2024 – ćwiczymy!

Drodzy karatecy! Podczas ferii w dniach 15-25.01.2024 ćwiczymy według poniższego rozkładu. Po feriach 29.01. wracamy do zwykłego rozkładu w obu placówkach. Zapraszamy!PS. Zgodnie z regulaminem członkostwa składka członkowska miesięczna nie ulega zmniejszeniu

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Ferie 2024 – ćwiczymy! została wyłączona

XIV edycja Turnieju Mikołajkowego za nami!

W dniu 9 grudnia 2023 odbyła się 14 edycja Turnieju Mikołajowego w Karate Tradycyjnym, którą z dumą zorganizował nasz klub. Wspaniałe zmagania 210 karateków uwieńczyło rozdanie 34 kompletów nagród, a kadra klubu zaprezentowała porywający pokaz karate, dostarczając niezapomnianych chwil dla … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania XIV edycja Turnieju Mikołajkowego za nami! została wyłączona

Sobotnie zgrupowanie 02.12.2023

W hali judo odbyło się sobotnie zgrupowanie Kadry klubu, na którym zawodnicy przygotowywali się do egzaminu na 1 Dan oraz do startów w nadchodzących turniejach. Młodsze stopnie pracowały nad zagadnieniami startów w konkurencji kata drużynowe. Starsze ćwiczyły kata wymagane na … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Sobotnie zgrupowanie 02.12.2023 została wyłączona

Randori vol.3 – międzyklubowy trening kumite

25.11 mocna i liczna ekipa karateków zebrała się na sobotnim Randori vol.3Wraz z naszymi przyjaciółmi z ABIRO Zielona Góra trenowaliśmy kumite, przerabiając tematy poruszania się, kombinacji oraz prowokacji w walce. Podsumowaniem treningu były sparringi, podczas których przetestowaliśmy swoje umiejętności Na … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Randori vol.3 – międzyklubowy trening kumite została wyłączona