Peterborough Cup 2024

W dniach 14-17 czerwca 2024 r. na zaproszenie naszego przyjaciela Sensei Pawła Kutermankiewicza reprezentacja naszego klubu wzięła udział w intensywnych treningach w Anglii. Najpierw odwiedziliśmy Traditional Karate Academy Peterborough, następnie aktywnie ćwiczyliśmy pod okiem wybitnego Sensei Justo Gomeza 7 Dan. Trening Sensei Gomeza jak zawsze był pełen wiedzy i energii. Dostaliśmy ważne wskazówki dotyczące wykonania kata Unsu oraz Gojushiho Dai. Podsumowaniem angielskiej przygody został start na Peterborough Cup! Każdy ze startujących wraca z medalem! Wyniki: Igor Kalinowski – złoto w kata i brąz w kumite, Bartosz Brzozowski – złoto w kata, Natalia Mierkiewicz – złoto w kata i brąz w kumite, Maria Trubiłko – brąz w kata i brąz w kumite, Ignacy Frontczak – złoto w kumite, srebro w kata!

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.