Wratislavia CUP 2023, 10-11.03.2023, Wrocław

Reprezentacja naszego klubu podczas międzynarodowego turnieju Wratislavia Cup 2023 wywalczyła 18 medali❗ Wystartowało 43 reprezentantów Klubu w kategoriach dzieci, młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy, weterani. Sensei Paweł Karpow wystartował w kategorii Masters. Takim świetnym wynikiem rozpoczęliśmy wiosenny sezon startowy, zmierzający się ku kwietniowym Mistrzostwom Polski. To był dobry start naszej wyselekcjonowanej drużyny. Zawodnicy pokazali wysoki poziom techniczny, umiejętność współpracy, wysoką motywację, chęć do walki i otwartość na nowe doświadczenia.
Złoto wywalczyli (6 medale):
Nikodem Gałek w kata, Franciszek Kaniewski w kata, Adam Lewna w kata i kumite, Arsenij Karpow w kata, Krzysztof Kondzioła w kumite
Srebro zdobyli (4 medale):
Mikołaj Gonciarz w kata, Hanna Pasek w kumite, Ignacy Pietryka w kumite, Jakub Limański w kumite.
Brąz otrzymali (8 medale):
Maja Paszkowska w kata, Alicja Kamińska w kata, Adam Adamski w kata, Krzysztof Kondzioła w kata, Lena Kaczmarek w kumite, Nikodem Gałek w kumite, Mikołaj Gonciarz w kumite, Szymon Buczkowski w kumite

Wyjazd na turniej został dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach realizacji zadania publicznego “Sport dzieci i młodzieży realizowany przez Uczniowskie Kluby Sportowe”

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.