Miesięczne archiwum: listopad 2023

XIV Turniej Mikołajkowy w karate tradycyjnym!

Najlepszy na świecie turniej klubowy zbliża się wielkimi krokami! XIV edycja Turnieju Mikołajkowego odbędzie się 09.12.2023 (sobota) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 przy ul. Świętoborzyców 40Organizator: UKS Pomerania-SzczecinRamowy harmonogram:10:00 – 11:30 Turniej Mikołajkowy Małych Karateków – wspólny trening … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania XIV Turniej Mikołajkowy w karate tradycyjnym! została wyłączona

Arsenij Karpow Mistrzem Europy ITKF

Podczas 35 Mistrzostw Europy w karate tradycyjnym w Portugalii Arsenij Karpow, zawodnik klubu Pomerania-Szczecin zdobył złoty medal w konkurencji kumite drużynowe. Razem ze swoimi kolegami z drużyny Wiktorem Staszakiem, Pawłem Tomasikiem (obaj AKT Kraków-Niepolomice) i Bartłomiejem Wykrytowiczem (Raion Fight Club, … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Arsenij Karpow Mistrzem Europy ITKF została wyłączona

III edycja turnieju Ronin Cup w Głuchołazach

22.10.2023 w Głuchołazach odbyła się III edycja turnieju Ronin Cup. Nasz klub reprezentowała 26-osobowa drużyna startująca. Zdaniem senseja P.Karpowa dla naszej reprezentacji był to wartościowy trening. Poza medalami, które zdobywamy jako sportowcy, na takich turniejach jak Ronin Cup liczy się … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania III edycja turnieju Ronin Cup w Głuchołazach została wyłączona