Miesięczne archiwum: październik 2022

Zawodnik naszego klubu 3 krotnym medalistą mistrzostw Świata

Arsenij Karpow (senior) srebrnym medalistą w kata i kumite drużynowym oraz fukugo. Brawo! Wielkie Gratulacje dla zawodnika i senseja naszego klubu!!! Duże brawa dla całej reprezentacji Polskiej Unii Karate Tradycyjnego

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Zawodnik naszego klubu 3 krotnym medalistą mistrzostw Świata została wyłączona

Ronin Cup

Takie turnieje, jak Ronin Cup są niezbędne,żeby w przyszłości wystartować na mistrzostwach świata. Dziękujemy organizatorom za wspaniały turniej a zawodnikom za dobry start! Wyniki: Nikodem Gałek 2 kata, 3 kumite, Ignacy Kwaśniewski 1 kumite, 2 kata, Mark Bush 3 kumite, … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Ronin Cup została wyłączona

Wyniki Pucharu Mistrza 2022

Kolejna edycja Pucharu Mistrza we Wrocławiu za nami, a nasza 27 osobowa reprezentacja świetnie się spisała w pierwszym starcie w tym sezonie. Oto wyniki: Arsenij Karpow 1 miejsce w kata, Michał Dusza 1 miejsce w kumite, Lena Kaczmarek 1 miejsce … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Wyniki Pucharu Mistrza 2022 została wyłączona