Miesięczne archiwum: wrzesień 2021

SPRAWOZDANIE MERYTORYCZNE Z DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA ZA ROK 2020

Poniżej w linku przedstawiamy sprawozdanie merytoryczne z działałności stowarzyszenia i klubu za rok 2020. Zapraszamy do zapoznania się. sprawozdanie

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania SPRAWOZDANIE MERYTORYCZNE Z DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA ZA ROK 2020 została wyłączona

Start zawodników UKS Pomerania Szcezcin na Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym

Wczoraj zakończyliśmy starty na Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym. Klub reprezentowała 17-osobowa drużyna. Zawodnicy wystartowali w konkurencjach indywidualnych kata i kumite oraz w kata drużynowym. Do Szczecina przywozimy: Ignacy Kwaśniewski II miejsce w kata Szymon Limański II miejsce w … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Start zawodników UKS Pomerania Szcezcin na Mistrzostwach Polski Dzieci w karate tradycyjnym została wyłączona

Ważne zgrupowanie z sensei W. Kwiecińskim

W niedzielę 12 września w Zielonej Górze odbędzie się Zgrupowanie z senseiem Włodzimierzem Kwiecińskim 9 Dan. Sensei Włodzimierz Kwieciński jest jednym z prekursorów karate tradycyjnego w Polsce. Poświęcił życie krzewieniu idei japońskiej filozofii Budo oraz wartości, jakie niesie ze sobą … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii zawody | Możliwość komentowania Ważne zgrupowanie z sensei W. Kwiecińskim została wyłączona