Pomerania-Szczecin Cup 2023

Od kilku pięknych lat druga połowa maja w naszym klubie to jest gorący okres. Ponieważ niezmiennie w tym czasie odbywa się Turniej Pomerania – Szczecin Cup. Wiosenna gorączka turniejowa sprawiła, że tym razem 20.05.2023 turniej odbył się w kameralnej atmosferze. Razem wystartowało 180 zawodników. Najliczniejszą grupę startujących stanowiły zawodnicy naszego klubu, a wśród gości 31 osobowa reprezentacja z Głuchołazów. Na drugim miejscu uplasowała się 20 osobowa drużyna z Zielonej Góry. Po za tym w turnieju wystartowali zawodnicy z Wrocławia, Piły, Koszalina, Poznania, Warszawy i Chocianowa. Dzięki startowi Miltona Chanes z Berlina, turniej miał akcent międzynarodowy.
Rozegrano 49 kompletów nagród. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za mocne starty. Szczególne podziękowania dla młodych sędziów, którzy połączyli sędziowanie ze startami. Wasz start w konkurencjach juniorskich reprezentował wysoki poziom walk. Oddzielne podziękowania dla bardziej doświadczonych sędziów, którzy zadbali o profesjonalne przeprowadzenie zawodów zgodnie z zasadami karate tradycyjnego.
Turniej został objęty patronatem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.
Zadanie publiczne “Ogólnopolski Turniej Karate Pomerania-Szczecin CUP 2023” jest finansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach Małej Dotacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.