Zgrupowanie klubowe dla żółtych, pomarańczowych, zielonych, niebieskich pasów. 04.02.2023

Wspaniała atmosfera i intensywna praca podczas ostatniego cyklicznego zgrupowania klubowego karate (4.02.2023) dla żółtych, pomarańczowych, zielonych i niebieskich pasów, które odbyło się w szczecińskiej “hali judo”! 🥋🏟️ Pod czujnym okiem sensei Pawła Karpowa i sensei Arsenija Karpowa, nasi  karatecy nie tylko doskonalili swoje umiejętności techniczne, ale również budowali siłę ducha i determinację potrzebną do osiągnięcia sukcesu na najwyższym poziomie.
To zgrupowanie było nie tylko doskonałą okazją do intensywnego treningu, ale także skupieniem się na przygotowaniach do zbliżających się głównych turniejów sezonu, w szczególności do tegorocznych mistrzostw Polski w Wieliczce. W zgrupowaniu uczestniczyło 27 zawodników.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za ich ciężką pracę i zaangażowanie oraz życzenia powodzenia na nadchodzących turniejach! 💪🏆

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania publicznego “Sport dzieci i młodzieży realizowany przez Uczniowskie Kluby Sportowe”

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.