XIII Turniej Mikołajkowy rozegrany!

10.12.2022 w Hali sportowej SP35 została rozegrana XIII edycja Klubowego Turnieju Mikołajkowego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 zawodników Klubu z różnych sekcji i placówek.
W pierwszej turze 80 przedszkolaków świetnie bawiło się na świątecznym treningu z Mikołajem, reprezentując nabyte umiejętności.
W następnej turze wystartowali nieco starsi zawodnicy, którzy rywalizowali w konkurencji “Pierwszy Krok”. To była wspaniała możliwość dla początkujących po raz pierwszy wystartować w zawodach, poznać zasady rywalizacji “fair play”, zintegrować się z zawodnikami z różnych sekcji.
W następnych turach wystartowały kolorowe pasy. Zasługuje na szczególną uwagę występ na zawodach grupy dorosłej – systematyczne przygotowanie, poważne podejście, skuteczne pokonywanie stresu przynosi zawodnikom ogromną satysfakcję z uprawiania karate i startu w zawodach.
Wszystkie konkurencje zostały rozegrane z podziałem na wiek i stopień zaawansowania. Razem na zawodach zostało rozegrane 30 kompletów nagród, ponadto każdy uczestnik otrzymał medal uczestnictwa, pamiątkowy dyplom oraz super prezent od Mikołaja!
Warto zauważyć zaangażowanie młodzieży i rodziców w przygotowania oraz przeprowadzenie turnieju. Pokaz karate, pomoc w sędziowaniu, praca przy matach z młodszymi zawodnikami, utrzymanie porządku na sali – to tylko niektóre z wielu działań naszych członków na rzecz wspaniałej atmosfery turnieju.
Do sprawnej organizacji turnieju przyczyniło się wsparcie finansowe. Zadanie było współfinansowane przez Miasto Szczecin

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.