16 medali na Wratislavia CUP 2021

16 medali!!! Taki dorobek przywozi do Szczecina reprezentacja klubu z turnieju Wratislavia Cup 2021 . Turniej odbył się 20.03.2021 w Wrocławiu. Nasz klub reprezentowała 38-osobowa drużyna, składająca się z zawodników trenujących w Akademii Budo, w Dojo SP7, w Dojo SP35. Złoto zdobyli:
kata Mikołaj B. – Dojo SP35
kumite Nikola S.- Akademia Budo
Srebro wywalczyli:
kata Paweł M. – Akademia Budo
kata Adam L. – Akademia Budo
kata Miłosz M. – Akademia Budo
kata Nikola S. – Akademia Budo
kata Laura N. – Akademia Budo
kata Hanna W. – Dojo SP7
kumite Jakub L. – Akademia Budo
kata drużynowe Natalia – AB, Maria – AB, Maja – AB
Brąz zdobyli:
kata Igor K. – Akademia Budo
kumite Franciszek K. – Dojo SP7
kumite Miłosz M. – Akademia Budo
kumite Maja P. – Akademia Budo
kumite Laura N. – Akademia Budo
kata drużynowe: Borys B. – dojo SP35, Mateusz F. – AB, Maksymilian Ch. – AB.
Ponadto dobre starty zaliczyli pozostali reprezentanci klubu: Franciszek K., Adam S., Tomasz F., Mark B., Michał K., Ignacy F., Antoni G., Paweł K., Wiktor Z., Szymon L., Patryk D., Marcin D., Bartosz B., Michal O., Lena K., Natalia S., Patrycja B., Aleksandra J., Hanna K., Miłosława M., Nadya Kh., Aleksandra Z.
“Jestem dumny z postawy naszej reprezentacji na tym turnieju. Dla niektórych to był debiut startu w tak poważnych zawodach i cieszy mnie fakt, że mieli wspaniałe wsparcie i pomoc swoich starszych i bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek z drużyny. Odpowiednie nastawienie, chęć reprezentowania swojego klubu i miasta na jak najwyższym poziomie przyczyniły się do bardzo dobrego wyniku naszych zawodników, nie tylko w postaci medali, ale również pięknych pojedynków i walk, kiedy to niewiele brakowało do strefy medalowej. Chciałbym podkreślić, że taki rezultat nie był by możliwy bez udziału wszystkich ćwiczących w klubie, z którymi na co dzień trenują reprezentanci.” – skomentował występ zawodników sensei Paweł Karpow, główny instruktor klubu i coach drużyny.
Sensei Arsenij Karpow, Tomasz Ostach, Robert Stępień sędziowali podczas turnieju.
Udział w zawodach stał się możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Szczecin w ramach zadania publicznego “Sport dzieci i młodzieży realizowany przez UKSy”.
Zapraszamy do obejrzenia filmików z przygotowań i startów na nasz FB https://www.facebook.com/karatepomerania

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.