Nowe czarne pasy w klubie!

7 marca 2021 podczas kursu Mistrzowskiego w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś odbyły się egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan. Egzaminatorem był sensei Włodzimierz Kwieciński 9 Dan, prezydent World Traditional Karate-Do Federation. Do egzaminu na pierwszy stopień mistrzowski przystąpiło czworo naszych zawodników: Sandra, Agnieszka, Łukasz i Robert. Dobry poziom prezentowany przez zdających był poparty wieloletnimi sumiennymi treningami i regularnym mocnym przygotowaniem do najważniejszego sprawdzianu w karate. W chwili egzaminu trzeba było pokazać swoje najlepsze karate. Zaangażowanie zawodników zostało docenione przez egzaminatorów, wszyscy zaliczyli egzamin z dobrymi ocenami i zdobyli swój pierwszy czarny pas, 1 Dan.
Ciągły rozwój, nieustanne pogłębianie wiedzy i praktyki naszych instruktorów skutkowały zdobyciem wyższych stopni dan. Sensei Arsenij Karpow, sensei Robert Stępień, sensei Tomasz Ostach zaliczyli egzamin na 2 dan, sensei Paweł Karpow zdał egzamin na 3 dan.
Po przybyciu do Szczecina na treningu w dojo Akademii Budo wszyscy otrzymali z rąk swojego sensei Pawła Karpowa czarne pasy.
Podczas kursu mistrzowskiego odbyły się również egzaminy sędziowskie, w wyniku których sensei Tomasz ma kategorię sędziego C, sensei Arsenij podwyższył swoją kategorię do B.
Gratulujemy wszystkim wspaniałych osiągnięć!
Więcej zdjęć z egzaminu na stronie Polskiej Unii Karate Tradycyjnego https://www.facebook.com/PolskaUniaKarateTradycyjnego/photos/pcb.263973908518712/263971871852249/

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.