Nasz start na IX Ogólnopolski Turnieju w karate tradycyjnym w Pile

W minioną sobotę 12 grudnia 2020 r. 44 osobowa reprezentacja klubu wystartowała w IX Ogólnopolskim Turnieju w karate tradycyjnym. Bardzo ważny i lubiany przez nas turniej. Nasz klub uczestniczył we wszystkich edycjach tych zawodów. Nasze wyniki – w konkurencji kata: 2 złote🥇, 4 srebrne 🥈, 17 brązowych medale 🥉, w konkurencji kumite: 4 złote 🥇, 6 srebrnych 🥈, 6 brązowych. Dziękujemy organizatorom Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile za zaproszenie. Szczególne podziękowania dla naszego sztabu trenerskiego (Paweł Karpow, Tomasz Ostach, Robert Stępień, Arsenij Karpow) oraz dla Mariusza Kalinowskiego za profesjonalny reportaż z zawodów. Wyjazd drużyny na zawody został dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania publicznego “Upowszechnienie kultury fizycznej”, “sport dzieci i młodzieży realizowany przez Uczniowskie Kluby Sportowe”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.