17 medali Pucharu Polski Dzieci w karate tradycyjnym!!! Wrocław, 24-25 października 2020.

24 października nasza 22-osobowa reprezentacja wystartowała w Pucharze Polski Dzieci we Wrocławiu. Zawodnicy pod opieką trenerów Pawła Karpowa, Arsenija Karpowa i senpai Łukasza Woźniczki wywalczyli 4️⃣srebrnych, 1️⃣3️⃣ brązowych medali
🥉Drużyna: Kawczyńska Hanna, Brzozowski Bartek – enbu
Klub również reprezentowali startując na wysokim poziomie: Khattou Nadya, Mizielińska Bogusława, Kielesiński Michał, Gajzler Antoni, Stochła Szymon, Drozd Marcin, Mierkiewicz Natalia.
Ogromne gratulacje dla całej ekipy!!!
Wyjazd na zawody został dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania publicznego “Upowszechnienie kultury fizycznej”, “Sport dzieci i młodziezy realizowany przez UKSy”

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.