Nasz klub na I Pucharze Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego

I Puchar Polski PUKT (Polska Unia Karate Tradycyjnego ) za nami! Pierwszy tak poważny start po przerwie! Reprezentacji klubu udało się 3 razy wstać na podium! W konkurencjach kata drużynowe, kumite drużynowe, kumite indywidualnie zdobyliśmy 3 brązowe medale oraz dwa IV miejsca w kata indywidualnym. Szczególnie na wyróżnienie zasługuje drużyna juniorek (Julia, Aleksandra, Patrycja), która wystartowała zarówno w kata drużynowym, jak i w kumite drużynowym. Ponieważ w ostatniej chwili z powodów losowych z drużyny odpadła czołowa zawodniczka, na jej miejsce dokładnie dwa dni przed zawodami weszła inna juniorka Patrycja. Która nie tylko uratowała drużynę, ale sama zdobyła brązowy medal w kumite indywidualnym. Łukasz i Arsenij wywalczyli IV miejsca w kata indywidualnym. Generalnie cała reprezentacja spisała się na medal. Zawodnicy dokładnie wykonywali założenia trenerskie oraz próbowali wykonać rozwiązania techniczne i strategiczne przećwiczone podczas stażu technicznego z Marią Deptą – wielokrotną mistrzynią Świata w karate tradycyjnym oraz członkinią reprezentacji Polski w karate olimpijskim. Gratulację dla zawodników i trenerów! Dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie zawodów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.