Wyniki Pomerania Szczecin CUP 2019

Z przyjemnością prezentujemy wyniki Pomerania-Szczecin CUP 2019! 18.05.2019w hali sportowej SDS przy ul. Wąskiej 16 został rozegrany turniej Pomerania Szczecin  CUP2019. W turnieju wzięło udział około 200 zawodników z 9 klubówPolski! Wysoki poziom rywalizacji zapewnili karatecy z KKT Shoto w Pile, UKS KT “Orzeł” Września,  UKS KT “Orzeł”Lusowo, Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu, KKT “Orzeł” Poznań,  AKT Koszalin, AKT „Samuraj” Gniezno, Poznańska Akademia Karate oraz 105 zawodników z naszego Klubu! Zostało rozegrano 39 kompletów nagród w konkurencjach kata i kumite z podziałem na wiek i poziom zaawansowania. Dziękujemy gościom za przebycie i udział w naszym turnieju! Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrych startów i świetnych wyników!   WYNIKI

Zawody się odbyły przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Szczecin.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.