Nasza wspaniała drużyna! Wyniki IX Pucharu Pomorza w Gdańsku

Jedno z najważniejszych wydarzeń z kalendarza naszych zawodów –  Puchar Pomorza w karate tradycyjnym! Turniej ten jest organizowany w najważniejszych miastach całego Pomorza. Rok temu, to my byliśmy gospodarzem, a w tym  –  turniej witał Gdańsk. 3 listopada 2018 roku nasz klub znalazł się w gronie 24 klubów PZKT startujących w zawodach. Karatecy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych(kata, kumite, fuku -go) i drużynowych (kata drużynowe, enbu). Nasza wspaniała drużyna wywalczyła w sumie  29 medali! Gratulacje dla wszystkich startujących i sztabu trenerskiego. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami. http://www.karate.pl/aktualnosci2.php?news=1813

Ten wpis został opublikowany w kategorii Klub, zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.