Trzy razy Trzy

ppdNasza 14-osobowa reprezentacja wróciła z XVII Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w karate tradycyjnym, który odbył się w sobotę 03.06.2017 w Łodzi. Każdy reprezentant naszego klubu podszedł do startu w głównych zawodach roku bardzo odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem. Zawody rozpoczęły się z rywalizacji kata drużynowego. Dwie drużyny chłopaków i dwie drużyny dziewczyn stanęły do startu. Drużyna w składzie Michał, Michał i Tomek wygrywając pierwszą walkę rozpoczęła dobrą passę naszej reprezentacji. Drużyna Natalii, Hani i Karoliny zaliczyła dobry start odpadając dopiero w półfinale. Najlepszym wynikiem w kategorii kata drużynowego był start drużyny Oli, Oli i Agaty. Po kilku wygranych walkach dziewczynom zabrakło 1 chorągiewki do wejścia do finału. Tym sposobom dwie nasze drużyny dziewcząt znalazły się wśród 8 najlepszych w Polsce.
Następna kategoria gdzie mieliśmy swoich przedstawicieli to en-bu chłopak/chłopak. 3 pary: Igor i Adam, Bartek i Mateusz, Paweł i Michał zaprezentowali wysoki poziom przygotowania. Układ en-bu Pawła i Michała oceniono na brązowy medal!
Po przerwie i smacznym obiadku wszyscy przystąpili do konkurencji kata indywidualnego. Hania wygrała pewnie 2 walki i przegrała następną 2:3. Karolina idąc jak burza po trzech wygranych walkach odpadła w półfinale. Agata walcząc z najlepszymi zawodniczkami z kraju zdobyła dla Klubu następny brązowy medal.
Równie dobrze wystartowali chłopaki. Igor zaliczył 2 wygrane walki, Mateusz – 3 wygrane. Po zaciętej rywalizacji Adam zdobył dla Klubu kolejny brązowy medal.
Cała drużyna wykonała dobrą robotę. Cele, założone podczas cyklu przygotowań do startu zostały osiągnięte.
Trzy III miejsca i wiele dobrych startów na turnieju, na którym wystartowało 1000 najlepszych zawodników z Polski pozwala stwierdzić, że nasz udział w Ogólnopolskim Pucharze Dzieci był bardzo udany! Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Klub, zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.