Program Rodzina Pro Active

proactiv2017 wybrany2Klub karate tradycyjnego UKS Pomerania-Szczecin zaprasza do udziału w bezpłatnym Programie Rodzina Pro Active. W ramach programu odbędą się bezpłatne zajęcia sportowe z elementami karate dla całej rodziny. Rodzice ćwiczą razem z dziećmi. Wiek uczestnika od 6 lat.

Treningi  odbywają się cyklicznie w soboty w godzinach 12.00 – 13.00 pod adresem:  Akademia Budo  al. Bohaterów Warszawy 40 II piętro (w CH Nowy Turzyn). Program będzie realizowany do 2017.

 Ponadto, rodziny objęte projektem wezmą udział w konferencji w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś Podczas tego pobytu – poza zajęciami ruchowymi z wykorzystaniem karate tradycyjnego – planowane są warsztaty i wykłady z zakresu zdrowego odżywania, i zajęcia przybliżające kulturę japońską (m.in. nauka origami, warsztaty sushi itd.). Pobyt dla uczestników programu jest bezpłatny.

Organizatorem programu Rodzina Pro Active jest Polski Związek Karate Tradycyjnego przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki. Koordynatorem programu w Szczecinie jest Uczniowski Klub Sportowy Pomerania-Szczecin. www.karateklub.szczecin.pl

Zgłoszenia do programu na maila: karate.pomerania@gmail.com , biuro@akademiabudo.pl ,

tel. 666 500 919 Paweł Karpow

tel. 795 922 777 Marta Chmiel

Ten wpis został opublikowany w kategorii akademia budo, Klub. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.