Wyniki Pucharu Pomorza: udany debiut Karola Wysockiego

DSC_0900 W dniu 27 października w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku odbył się IV Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdyni. W zawodach startowało 278 zawodników z 17 klubów województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

Nasz klub reprezentowała 22-osobowa drużyna. Większość naszych zawodników przeszła eliminacje do drugiej tury, wygrywając po kilka walk. Najlepszy wynik pokazał Karol Wysocki (sekcja SP 7), który po raz pierwszy startował w zawodach takiej rangi. Karol zajął drugie miejsce w kategorii wiekowej  2006 r. ur. i młodsi pokonując po drodze mocnych zawodników nawet z wyższym stopniem. Druga nasza zawodniczka Martyna Kałapus zajęła czwarte miejsce w prestiżowej kategorii zielonych, niebieskich pasów. Walczyć z mocną konkurencją i wygrywać walki pomagało mocne wsparcie kolegów z drużyny, którzy obserwowali walki i dzielnie kibicowali startującym obok maty .

Jako drużyna zaliczyliśmy udany start w zawodach. Wszystkim uczestnikom Pucharu Pomorza gratulujemy! Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.