Sześć medali dla naszego klubu na III Pucharze Pomorza w karate. Galeria

W dniu 04.11.2012 roku w Koszalinie odbył się III Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym. Impreza została objęta patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. W zawodach startowało 125 zawodników z klubów członkowskich Polskiego Związku Karate Tradycyjnego z Bytomia, Gdyni, Gdańska, Wejherowa, Sławna, Torunia, Warszawy i Szczecina.
Nasz klub reprezentowali: Sekcja sp 35 (Selmaj Sandra, Kozikowski Wiktor, Szczerba Bartek, Dziczkiewicz Kuba, Byner Adrian, Abolik Maciek, Jacheć Alan, Wlazło Maciek). Sekcja Pałac Młodzieży ( Soboń Agata, Moras Krystian, Kujath Cezary, Karpow Arsenij, Opolski Błażej, Majzel Mikołaj). Sekcja sp 7 (Zieliński Wiktor, Bernacki Adam).

W kategorii kata indywidualne młodzików, Selmaj Sandra zajęła II miejsce, Soboń Agata III miejsce. Staszak Michał wywalczył 4 miejsce. W kategorii Fuku-Go juniorów młodszych Opolski Błażej zajął III miejsce, w kategorii kumite Majzel Mikołaj – III miejsce. Wśród juniorów Karpow Arsenij zajął III miejsce w kategorii kata indywidualne oraz II miejsce w kategorii kumite.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy! Zapraszamy do galerii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.