Piła 2017 – VI Otwarty Turniej karate Shotokan

P117087520! Tyle medali zdobyliśmy na ostatnich zawodach w Pile. 53-osobowa reprezentacja Klubu dobrze się spisała podczas startów. Były debiuty zawodników na zawodach oraz w nowych konkurencjach…Były niespodzianki i spotkania ze znanymi juz rywalami…Były emocje, przeżycia, stres, radość z każdej wywalczonej choręgiewki, satysfakcja z każdego zdobytego punktu… Czyli jak zwykle na zawodach :) Zrobiliśmy następny kroczek w naszym rozwoju karate, zbierając kolejne doświadzcenie. Gratulacje dla całej drużyny! Szególne podziękowania rodzicom naszych zawodników obecnym na sali zawodów za doping, udział w rejestrowaniu startów i pomóc w opiece! WYNIKI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


5 − trzy =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>